Apskaitos ASISTENTĖ®

Pilna apskaita iki pelno (nuostolių) ataskaitos ir balanso spausdinimo

Skirta visų tipų įmonių apskaitai

Pritaikyta ir individualių įmonių apskaitai

Galima vesti kelių įmonių apskaitą

Pritaikyta dirbti tinkle. Sukurtas filialo ryšys

Pritaikyta dirbti su kasos aparatais, brūkšninių kodų skaitytuvais

Apskaito operacijas užsienio valiuta

Leidžia kurti individualias dokumentų formas

Importuoja ir eksportuoja duomenis į kitas programas

Nuolat vystoma

Kiekviena įmonė susiduria su apskaitos tvarkymo poreikiu, kas reikalinga vertinant įmonės finansinę padėtį tam tikru metu. Seniau įmonės finansų apskaičiavimams sugaišdavo labai daug laiko. Dabar atlikti įmonių buhalterines apskaitas daug paprasčiau ir greičiau, kadangi bendrovės turi ir įvairių alternatyvų šiuo klausimu: galima bendradarbiauti su buhalterines paslaugas teikiančiomis įmonėmis ir/ar naudotis specialiomis buhalterinėmis programomis, kurios labai palengvina atsakingų žmonių darbą ir visą buhalterijos procesą.

Buhalterinė programa Apskaitos ASISTENTĖ padeda tikslingai atlikti visus, su įmone susijusius, reikalingus finansinius apskaičiavimus, prekybinių santykių bei turto registrą. Jos pagalba sudaromos tikslios ataskaitos iki pelno ar nuostolių, fiksuojamas balansas. Pritaikyta visų įmonių tipų, įskaitant ir individualių, apskaitai vesti. Jei reikia, gali būti vykdoma kelių įmonių apskaita. Geriausia naudoti dirbant su nedidelių, vidutinių bendrovių duomenimis. Programa labai universali: informacija apie prekes gali būti suvedama ir apskaičiuojama užsienio valiuta, duomenys nesudėtingai eksportuojami ar importuojami iš kitų failų/programų, kurie gali būti siunčiami tarp įmonės filialų, kadangi programa puikiai veikia tinkle. Ja gali naudotis įvairias verslo šakas plėtojančios įmonės, prekybininkai, ūkininkai ar individualiai dirbantys buhalteriai, apskaitininkai.

Naudotis ir dirbti su šia programa visai nesudėtinga, kadangi jos struktūra yra labai panaši į kitas Windows sistemas, su kuriomis daugelis esame susidūrę. Be abejo, prieš pradedant su ja dirbti, pravartu įsigilinti į pateiktą informaciją vartotojui, kuri padės išvengti nenumatytų klaidų mokymosi procese. Visi reikalavimai, reikalingi operatyviam programos veikimui, yra pateikti mūsų interneto svetainėje. Paisant jų, būsite užtikrinti, kad programa veiks be jokių trukdžių ir nesklandumų. Jei iškyla kokių nors klausimų, susijusių su programos funkcionavimu, mūsų specialistai visada pasirengę į juos atsakyti ir padėti išspręsti atsiradusias problemas. Buhalterinė programa Apskaitos ASISTENTĖ nuolat prižiūrima ir atnaujinama kompetentingų darbuotojų, esant poreikiui, galimi individualūs programos atnaujinimo darbai. Visa sistema pastoviai tobulinama, ieškoma geresnių ir patogesnių sprendimų, kurie suteikia galimybę greičiau vystyti suplanuotus projektus. Visuomet atsižvelgiame į užsakovų poreikius, pastabas, taip gerindami teikiamų paslaugų kokybę. Pasikeitus įstatymams atnaujinimo darbus atliekame ir įdiegiame nemokamai, per kuo trumpesnį laiką.

Programoje veikia už atskiras buhalterijos sritis atsakingi, skirtingi moduliai: bendrasis žurnalas, atsargų apskaita, moduliai, skirti informacijai apie pirkimus, pardavimus, užsakymus suvesti, kasa ir bankas, atsiskaitymo bei turto apskaita, vertinimas. Šie moduliai ir jų funkcijos leidžia efektyviai registruoti, apdoroti duomenis, jų pagrindu paruošti visas įmonei reikalingas ataskaitas. Būtent todėl apskaitą galima vykdyti vien tik naudojantis pagrindiniais, programos sudėtyje jau esančiais moduliais. Papildomai galima įsigyti komplektavimo, minimalių likučių, KontoAlgos, darbo laiko apskaitos žurnalo ir panašius modulius, sudarančius sąlygas praplėsti programos galimybes. Suskirstymas moduliais suteikia galimybę tam skirtose vietose suvesti reikalingą informaciją, kurią vėliau patogu ir lengva surasti, negaištama daug laiko.

Be abejo, daugelis apskaitos programų yra mokamos, nemokamai internete galima rasti nebent keletą programų užsienio kalbomis, tačiau jomis naudojantis stipriai rizikuojama. Pirmiausia dėl to, jog kai kuriuos sudėtingus buhalterinius terminus galima suprasti klaidingai, kas vėliau turės neigiamos įtakos apskaičiavimų tikslumui. Antra, jei tai nėra patikimos įmonės programos, nesame užtikrinti, kad mūsų duomenys niekur nedings ar nebus kažkur panaudoti. Be to, dažnai nemokamos programos nesuteikia galimybės perkelti kai kurių failų ar keisti tam tikrų nustatymų, pavyzdžiui, bazinės valiutos. Taigi, dvejojant dėl pinigų investavimo į mokamą apskaitos programą verta apgalvoti šiuos aspektus ir atsižvelgti į kokį rezultatą įmonė orientuojasi.

Adresas

Paukščių Tako g. 12,
LT-12189 Vilnius

Telefonas

+370 644 88443

 

Ankstesnė svetainės versija

Žemėlapis

Parašykime mums